Więcej na ten temat opiszemy poniżej. Pierwsze uruchomienie wymaga logowania - użyj tych samych danych co na wersji desktopowej.
https://debate.socialism.nl/forum/showt ... tid=158812
http://023002.com/forum.php?mod=viewthr ... 063&extra=
https://www.clubhombre.com/mybb/showthr ... ?tid=15023
https://mmomakemoneyonline.net/threads/ ... ne.523392/
https://neoternia.net/viewtopic.php?t=385703
https://debate.socialism.nl/forum/showt ... tid=146800
http://qrfonline.qrfmag.com/qrfswap/vie ... hp?t=76489
https://mmomakemoneyonline.net/threads/ ... er.591800/
http://www.horsecity.ru/phpBB3/viewtopi ... 7&t=268847
https://debate.socialism.nl/forum/showt ... tid=222820